Wedstrijdinformatie

Seizoen 2016/2017


13 mei 2017: Voorwedstrijd NTS C, Bellingwolde

Wedstrijd 1:
Berdien de Boer, Yael Konigferander, Lynn Huizinga en Bibi Reijinga (Instap D2)
Jasmijn Hofman en Caeley van Niekerk (Pupil 2 D2)

08:30 uur Warming-up
08:45 uur Wedstrijd
11:30 uur Einde wedstrijd gevolgd door de prijsuitreiking

Wedstrijd 2:
Noa Stavenuiter, Mylou Teuben en Wendy Greven (Pupil 1 D2)

12:00 uur Warming-up
12:15 uur Wedstrijd
14:15 uur Einde wedstrijd gevolgd door de prijsuitreiking

Wedstrijd 3:
Nora Joling, Marije Tebbens, Juna Cazemier, Salma Aukes, Vera van der Woude, Sanne Nijenhuis, Teuntje Diderich, Demi Oosterhuis en Cheryssa Dewnarain (Mini Instap D2)

14:30 uur Warming-up
14:45 uur Wedstrijd
16:45 uur Einde wedstrijd gevolgd door de prijsuitreiking

LET OP! Deelnemers aan wedstrijd 2 en 3 dienen een half uur voor aanvang van de wedstrijd aanwezig te zijn.

Bijgevoegd: programma-indelingdeelnemersindeling

Adresgegevens:

Sporthal De Meet
Dorpsplein 6
9695 DA Bellingwolde
Telefoon: 0597 530 062

———————————————————————————————————————————————————–

6 mei 2017: 2e wedstrijd NTS B (Groep 1)

Wedstrijd 1:
Jenthe Kingma (Mini instap D1)
Sharina van der Laan, Claire van der Linde en Pascalle Oppedijk (Pupil 2 D1)

08:00 uur Warming-up
08:15 uur Wedstrijd
10:15 uur Einde wedstrijd gevolgd door de prijsuitreiking

Wedstrijd 2:
Aimee Inderwisch, Chanelle Dewnarain, Lieke Kingma, Yara Bosma en Jade Koning (Pupil 1 D1)
Jente Zirkzee (Junior F)

10:30 uur Warming-up
10:45 uur Wedstrijd
12:30 uur Einde wedstrijd gevolgd door de prijsuitreiking

Wedstrijd 3:
Juul van Wezel en Sanne Britt Brilstra (Jeugd 2 G)

12:50 uur Warming-up
13:05 uur Wedstrijd
15:35 uur Einde wedstrijd gevolgd door de prijsuitreiking

Wedstrijd 4:
Chaja Vos en Dychelen de Palm (Jeugd 1 D1)
Indy Robijn en Kiki Buijtenhuijs-Vos (Jeugd 1 D2)

15:50 uur Warming-up 15:50
16:05 uur Wedstrijd 16:05
18:05 uur Einde wedstrijd gevolgd door de prijsuitreiking

LET OP! Deelnemers aan wedstrijd 2, 3 en 4 dienen een half uur voor aanvang van de wedstrijd aanwezig te zijn.

Bijgevoegd: programma-indeling – deelnemersindeling

Adresgegevens:

Alfa-college, Sport en Beweging
Kardingeweg 48
9735 AH Groningen
Telefoon: 050 595 8100

———————————————————————————————————————————————————–

8 april 2017: 2e Wedstrijd NTS A, Uithuizen

Wedstrijd 1:
Debora Boiten en Julia Smale (Jeugd 1 N4)
Safira Hetharia en Suus Riddering 
 (Pupil 2 N3)
Marin Cazemier (Junior D)

8:45 uur Warming up
9:00 uur Wedstrijd
11:40 uur Einde wedstrijd gevolgd door prijsuitreiking

Wedstrijd 2:
Inge Jongsma en Melissa Bakker (Junior E)
Annelies Helweg (Senior D)

12:00 uur warming up
12:15 uur wedstrijd
ca 14:45 uur einde wedstrijd gevolgd door prijsuitreiking

Wedstrijd 3:
Julia van den Brink en Ingrid Meulenbelt (Jeugd 2 F)
Ilse Huizinga, Isabel BakkerSophie Arwen Zwarts en Liset Jager (Senior C)

15:00 uur warming up
15:15 uur wedstrijd
ca 17:15 uur einde wedstrijd

LET OP! Deelnemers aan wedstrijd 2 en 3 dienen een half uur voor aanvang van de wedstrijd aanwezig te zijn.

Bijgevoegd: programma-indeling en deelnemersindeling

Adresgegevens:

Sportcentrum de Mencke
Sportlaan 4
9981 JZ Uithuizen

Telefoon: 0595 431 516

———————————————————————————————————————————————————–

2 april 2017: Halve Finale 2e divisie, Bellingwolde

Wedstrijd 4:
Nadine de Waard (Senior)

15:10 uur Warming-up
15:30 uur Wedstrijd
ca 17:30 uur Einde wedstrijd gevolgd door de prijsuitreiking

Bijgevoegd: programma-indeling en deelnemersindeling

LET OP! Deelnemers aan wedstrijd 2, 3 en 4 dienen een half uur voor aanvang van de wedstrijd aanwezig te zijn.

Adresgegevens:

Sporthal De Meet
Dorpsplein 6
9695 DA Bellingwolde
Telefoon: 0597 530 062

———————————————————————————————————————————————————–

1 april 2017: Halve Finale 3e divisie, Bellingwolde

Wedstrijd 4:
Marin Cazemier (Junior)

15:10 Warming-up
15:30 Wedstrijd
ca 17:50 uur Einde wedstrijd gevolgd door de prijsuitreiking

Wedstrijd 5:
Sophie Arwen Zwarts en Liset Jager (Senior)

Warming-up 18:10 uur
Wedstrijd 18:25 uur
Einde wedstrijd ca 20:15 uur

LET OP! Deelnemers aan wedstrijd 2, 3, 4 en 5 dienen een half uur voor aanvang van de wedstrijd aanwezig te zijn.

Bijgevoegd: programma-indeling en deelnemersindeling

Adresgegevens:

Sporthal De Meet
Dorpsplein 6
9695 DA Bellingwolde
Telefoon: 0597 530 062

———————————————————————————————————————————————————–

25 maart 2017: 1e wedstrijd NTS B (Groep 1), Stadskanaal

Wedstrijd 1:
Jenthe Kingma (Mini instap D1)
Pascalle Oppedijk, Claire van der Linde en Sharina van der Laan (Pupil 2 D1)

8:00 uur warming up
8:15 uur wedstrijd
10:15 uur einde wedstrijd gevolgd door de prijsuitreiiking

Wedstrijd 2:
Jade Koning, Yara Bosma, Lieke Kingma, Chanelle Dewnarain en Aimee Inderwisch (Pupil 1 D1)
Jente Zirkzee (Junior F)

10:30 uur warming up
10:45 uur wedstrijd
ca 12:30 uur einde wedstrijd gevolgd door de prijsuitreiking

Wedstrijd 3:
Sanne Britt Brilstra, Juul van Wezel (Jeugd 2 G)

12:50 uur warming up
13:05 uur wedstrijd
ca 15:35 uur einde wedstrijd gevolgd door de prijsuitreiking

Wedstrijd 4
Chanel Orge, Dychelen de Palm en Chaja Vos (Jeugd 1 D1)
Kiki Buijtenhuijs-Vos en Indy Robijn ( Jeugd 1 D2)

15.50 uur warming up
16.05 uur wedstrijd
ca 18.05 uur einde wedstrijd:gevolgd door de prijsuitreiking

LET OP! Deelnemers aan wedstrijd 2, 3 en 4 dienen een half uur voor aanvang van de wedstrijd aanwezig te zijn.

Bijgevoegd: programma-indeling en deelnemersindeling

Adresgegevens:

Sporthal De Spont

Gandhiplein 3,
9501 DB Stadskanaal
Telefoon: 0599-659660
———————————————————————————————————————————————————–

11 maart 2017: 1e wedstrijd NTS A, Uithuizen

Wedstrijd 1:
Suus Riddering en Safira Hetharia  (Pupil 2 N3)
Julia Smale en Debora Boiten (Jeugd 1 N4)
Marin Cazemier (Junior D)

8:45 uur Warming up
9:00 uur Wedstrijd
11:40 uur Einde wedstrijd gevolgd door prijsuitreiking

Wedstrijd 2:
Melissa Bakker en Inge Jongsma (Junior E)
Annelies Helweg (Senior D)

12:00 uur warming up
12:15 uur wedstrijd
ca 14:45 uur einde wedstrijd gevolgd door prijsuitreiking

Wedstrijd 3:
Ingrid Meulenbelt  en Julia van den Brink (Jeugd 2 F)
Liset Jager, Sophie Arwen Zwarts, Isabel Bakker en Ilse Huizinga (Senior C)

15:00 uur warming up
15:15 uur wedstrijd
ca 17:15 uur einde wedstrijd

LET OP! Deelnemers aan wedstrijd 2 en 3 dienen een half uur voor aanvang van de wedstrijd aanwezig te zijn.

Bijgevoegd: programma-indeling en deelnemersindeling

Adresgegevens:

Sportcentrum de Mencke
Sportlaan 4
9981 JZ Uithuizen

Telefoon: 0595 431 516

———————————————————————————————————————————————————–

12 februari 2017: Kwartfinale 2e divisie, Zierikzee

Wedstrijd 4:
Nadine de Waard (Senior B)

14:40 uur Warming-up
15:00 Start wedstrijd Einde wedstrijd
ca 17:30 uur Einde wedstrijd gevolgd door prijsuitreiking

Bijgevoegd: programma-indeling en deelnemersindeling

Adresgegevens:

Laco Sportcentrum
Lange Blokweg 27A
4301 NW Zierikzee
Telefoon: 0111 413 690

———————————————————————————————————————————————————–

28/29 januari 2017: Districtskampioenschap 3e divisie, Assen

28 januari 2017

Wedstrijd 1:
Suus Riddering (Pupil 2 N3)
Julia Smale, Debora Boiten (Jeugd 1 N4)

8:30 uur Warming up
8:45 uur Start wedstrijd
ca. 11:45 uur Einde wedstrijd gevolgd door prijsuitreiking

Wedstrijd 3:
Marin Cazemier (Junior D)

15:15 uur Warming up
15:30 uur Start wedstrijd
ca. 17:50 uur Einde wedstrijd gevolgd door prijsuitreiking

Bijgevoegd: programma-indeling en deelnemersindeling

29 Januari 2017

Wedstrijd 3:
Sophie Arwen Zwarts, Liset Jager, Isabel Bakker, Ilse Huizinga (Senior C)

15:15 uur Warming up
15:30 uur Start wedstrijd
ca. 17:50 uur Einde wedstrijd gevolgd door prijsuitreiking

Bijgevoegd: programma-indeling en deelnemersindeling

Adresgegevens:

Sporthal Pittelohal
Wethouder Bergerweg 2
9406 XP Assen
Telefoon: (0592) 46 27 85

———————————————————————————————————————————————————–

14 januari 2017: Provinciale Kampioenschappen 1e-2e divisie District Noord, Heerenveen

Wedstrijd 1:
Nadine, Meike, Rachel en Esmée (Senior B)

8:00 uur Warming up
8:15 uur Start wedstrijd
ca. 12:00 uur Einde wedstrijd gevolgd door prijsuitreiking

Bijgevoegd: programma-indeling en deelnemersindeling

Adresgegevens:

Abe Lenstra Boulevard 23Q
8448 JA Heerenveen
Telefoon: 0513 614 800

———————————————————————————————————————————————————–

10 december 2016: 2e Turncompetitie 1e en 2e divisie District Noord, Harlingen

Wedstrijd 1:
Esmée, Nadine, Meike en Rachel (Senior B)

8:00 uur Warming up
8:15 uur Start wedstrijd
ca. 12:00 uur Einde wedstrijd gevolgd door prijsuitreiking

Bijgevoegd: programma-indeling en deelnemersindeling

Adresgegevens:

De Waddenhal
Westerzeedijk 15
8862 PK, Harlingen
Telefoon: 0517 417 831

———————————————————————————————————————————————————–

19 november 2016: 1e Turncompetitie 1e en 2e divisie District Noord, Assen

Wedstrijd 1:
Rachel, Meike, Nadine en Esmée (Senior B)

8:00 uur Warming up
8:15 uur Start wedstrijd
ca. 12:00 uur Einde wedstrijd gevolgd door prijsuitreiking

Bijgevoegd: programma-indeling en deelnemersindeling

Adresgegevens:

Sporthal Pittelohal
Wethouder Bergerweg 2
9406 XP Assen
Telefoon: 0592 462785